ZAMĚSTNÁNÍ - OKULA

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

HLEDÁME:

•   VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LOGISTIKY

Více o pozici
•   ELEKTRONIK PRO AUTOMATIZACI

•   VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY

•   KONSTRUKTÉR

Náplň práce:
• Návrh a konstruování nástrojů, kontrolních a měřících přípravků
• Posuzování konstrukce nástrojů od externích dodavatelů
• Zhotovování technické dokumentace dle dodaných podkladů
• Archivace dokumentace k nástrojům a přípravkům, dodržování interních zásad řízení dokumentace a změnování
• Jednání se zákazníky v rámci poptávkového řízení
• Rozbory technických a technologických návrhů výrobku
• Návrhy generální opravy nástrojů po skončení jejich garantované životnosti
• Spolupráce na plnění požadavků v poptávkovém řízení
• Tvorba podkladů pro objednávky materiálu na výrobu nástrojů a přípravků
• Návrh zlepšování stávajících produktů
• Spolupráce s ostatními odděleními na řešení nápravných opatření.

Požadujeme:
• Znalost problematiky konstrukce nástrojů pro lisování plastů
• Znalost požadavků na plastové výrobky
• Znalost výkresové dokumentace
• Znalost problematiky obrábění kovů
• Komunikativní znalost angličtiny - B2
• ŘP skupina B
• Uživatelská znalost práce na PC
• Minimálně 1 rok praxe na obdobné pozici
• Výhodou bude – zkušenost s vedením týmu

•   VEDOUCÍ PROJEKTŮ

•   VEDOUCÍ SERVISNÍHO STŘEDISKA
    NÁSTROJŮ

•   SKLADOVÝ DĚLNÍK

Proč pracovat právě pro nás:

    Nabízíme stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející české firmě
    Mimořádné roční prémie
•     Příspěvek na dojíždění až 2 100,- Kč/měsíc
    Příspěvek na stravování ve výši 55% z ceny oběda
    5 týdnů dovolené
    Možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy, odborné kurzy

Další informace - personnel@okula.cz, tel. 376 359 142, mobil 602 126 959

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky