ZAMĚSTNÁNÍ - OKULA

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

HLEDÁME:

•   VEDOUCÍ SERVISNÍHO STŘEDISKA
    NÁSTROJŮ

Více o pozici
•   VEDOUCÍ ODDĚLENÍ NÁKUPU

•   INŽENÝR KVALITY
    zástupce vedoucího oddělení kvality

•   MANIPULANT VÝROBY

•   SKLADOVÝ DĚLNÍK

Náplň práce:
• Provádění fyzických operací nutných k provozu skladu – příjem, zaskladnění, přeskladnění, výdej, nakládka a vykládka vozidel; zaskladnění a vyskladňování dle zásad FIFO
• Spolupráce s mistrem logistiky a s předním dělníkem, s mistrem
• Fyzická kontrola materiálu/zboží (druh, množství a možné poškození) vůči dodacímu listu/ výdejce/ příjemce/ převodce v průběhu skladových operací
• Provádění inventury ve skladech podle pokynů mistra, dispečera logistiky a předního dělníka
• Úklid vnitřních a vnějších prostor skladu
• Zajištění běžné údržby svěřené manipulační techniky, kontrola technického stavu a čistoty svěřené manipulační techniky, včasné hlášení závad
• Vedení evidence doplňování PHM do manipulační techniky
• Dodržování bezpečnostních, požárních a vnitropodnikových norem

Požadujeme:
• Obsluha VZV
• Znalost procesů ve skladu
• Uživatelská znalost práce na PC
• ŘP skupina B
• Flexibilita
• Pečlivost
• Samostatnost
• Zodpovědnost

•   OPERÁTOR VÝROBY

Proč pracovat právě pro nás:

    Nabízíme stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející české firmě
    Mimořádné roční prémie
•     Příspěvek na dojíždění až 2 100,- Kč/měsíc
    Příspěvek na stravování ve výši 55% z ceny oběda
    5 týdnů dovolené
    Možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy, odborné kurzy

Další informace - personalni@okula.cz, tel. 376 359 142, mobil 602 126 959

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky