ZAMĚSTNÁNÍ - OKULA

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

HLEDÁME:

•   VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LOGISTIKY

Více o pozici

•   ELEKTRONIK PRO AUTOMATIZACI

Náplň práce:
• zavádění automatizace do výrobních procesů a do sériové výroby • vypracovává potřebnou technologickou dokumentaci, instrukce, návodky, normy atd. k montážním a kontrolním přípravkům.
• spolupracuje na analýze rizik (FMEA) pro stanovení rizikových míst procesu, přijímá a předepisuje opatření ke snížení tohoto rizika a stanovuje kontrolní postupy
• vypracovává technologické listy pro proces automatizace
• vypracovává předpisy pro údržbu automatizovaného zařízení a jeho příslušenství.
• vede záznamy o prováděných technologických zkouškách
• vyhodnocuje zaváděné výrobní procesy a odstraňuje případné odchylky či neshody
• spolupracuje při přejímce technologií, nástrojů, přípravků a dokumentace od zákazníka, ověřuje funkci a odzkoušení technologií či nástroj, přípravek
• ověřuje úplnost či správnost dokumentace nutné k provozování
• ověřuje způsobilost výrobních prostředků v rámci zavádění procesu
• spolupracuje s ostatními odděleními na reklamačním řízení, na údržbě technologie a při výrobě měřících, kontrolních a montážních zařízení
• vypracovává směrnice o skladování, manipulaci, používání, údržbě, kontrole a evidenci automatizovaných zařízení
• vystavuje protokol o vadách na nově dodané technologie, stroje, nástroje a přípravky, jež svou jakostí neodpovídají příslušným specifikacím

Požadujeme:
• znalost čtení výkresové dokumentace
• znalost procesu automatizace ve výrobě (práce s 6ti osým robotem), znalost programování
• elektro vzdělání je výhodou
• AJ - na komunikativní úrovni výhodou
• znalost práce na PC na pokročilejší úrovni

•   VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY

•   KONSTRUKTÉR

•   VEDOUCÍ PROJEKTŮ

•   VEDOUCÍ SERVISNÍHO STŘEDISKA
    NÁSTROJŮ

•   SKLADOVÝ DĚLNÍK

Proč pracovat právě pro nás:

    Nabízíme stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející české firmě
    Mimořádné roční prémie
•     Příspěvek na dojíždění až 2 100,- Kč/měsíc
    Příspěvek na stravování ve výši 55% z ceny oběda
    5 týdnů dovolené
    Možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy, odborné kurzy

Další informace - personnel@okula.cz, tel. 376 359 142, mobil 602 126 959

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky