ZAMĚSTNÁNÍ - OKULA

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

HLEDÁME:

•   VEDOUCÍ SERVISNÍHO STŘEDISKA
    NÁSTROJŮ

Náplň práce:
• Řízení činností údržeb a oprav nástrojů, provádění kontroly průběhu činností
• Vypracování potřebné dokumentace, instrukcí, návodek, norem atd. k procesu údržby a opravy nástrojů.
• Vedení záznamů o prováděných činnostech na nástrojích (údržby, opravy)
• Spolupráce při přejímce nástrojů a dokumentace k nim od dodavatele, příprava nástrojů na zkoušky
• Ověření úplnosti či správnosti dokumentace nutné k provozování nástrojů
• Vystavování protokolu o vadách na nově dodané nástroje, jež svou jakostí neodpovídají příslušným specifikacím
• Řešení technických problémů
• Komunikace s externími dodavateli

Požadujeme:
• Znalost principu a konstrukce vstřikovacích forem
• Znalost technické dokumentace
• Znalost technických materiálů
• ŘP skupina B
• Znalost AJ - výhodou
• Uživatelská znalost práce na PC
• Zkušenost s vedením týmu
• Schopnost motivovat
• Reprezentativní vystupování
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Samostatnost
• Zodpovědnost

•   VEDOUCÍ ODDĚLENÍ NÁKUPU

Více o pozici
•   INŽENÝR KVALITY
    zástupce vedoucího oddělení kvality

•   MANIPULANT VÝROBY

•   SKLADOVÝ DĚLNÍK

•   OPERÁTOR VÝROBY

Proč pracovat právě pro nás:

    Nabízíme stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející české firmě
    Mimořádné roční prémie
•     Příspěvek na dojíždění až 2 100,- Kč/měsíc
    Příspěvek na stravování ve výši 55% z ceny oběda
    5 týdnů dovolené
    Možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy, odborné kurzy

Další informace - personalni@okula.cz, tel. 376 359 142, mobil 602 126 959

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky