ZAMĚSTNÁNÍ - OKULA

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

HLEDÁME:

•   VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LOGISTIKY

Náplň práce:
• řízení aktivit spojených s procesy v logistickém řetězci včetně plánování výroby,
• řízení reklamací a problémů vzniklých při skladování zboží a při přepravě koncovým zákazníkům,
• posouzení a hodnocení efektivnosti hospodaření a výkonnosti svěřeného úseku,
• tvorba příslušné dokumentace v rámci řízení logistických a distribučních procesů,
• aktivní spolupráce s výrobou, nákupním oddělením a dalšími útvary společnosti,
• sledování a posuzování vývojových trendů v logistice a digitálním řízení výroby,
• vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků.

Požadujeme:
• Orientace v moderních řídících logistických procesech a skladovém hospodářství ve výrobní společnosti
• Práce na PC (informační systémy – SAP, Infor apod., MS Office - excel)
• ŘP skupina B
• Základní znalost AJ
• Zkušenost s vedením kolektivu zaměstnanců a schopnost motivovat
• Reprezentativní vystupování
• Schopnost řídit a prosazovat změny
• Výborné komunikační a organizační schopnosti
• Samostatnost
• Zodpovědnost
• Odolnost vůči stresu

•   ELEKTRONIK PRO AUTOMATIZACI

Více o pozici
•   VEDOUCÍ ODDĚLENÍ ÚDRŽBY

•   KONSTRUKTÉR

•   VEDOUCÍ PROJEKTŮ

•   VEDOUCÍ SERVISNÍHO STŘEDISKA
    NÁSTROJŮ

•   SKLADOVÝ DĚLNÍK

Proč pracovat právě pro nás:

    Nabízíme stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející české firmě
    Mimořádné roční prémie
•     Příspěvek na dojíždění až 2 100,- Kč/měsíc
    Příspěvek na stravování ve výši 55% z ceny oběda
    5 týdnů dovolené
    Možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy, odborné kurzy

Další informace - personnel@okula.cz, tel. 376 359 142, mobil 602 126 959

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky