ZAMĚSTNÁNÍ - OKULA

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

HLEDÁME:

•   KEY ACCOUNT MANAGER

Více o pozici
•   DISPEČER KVALITY

•   TECHNIK AUTOMATIZACE

Náplň práce:
• část dokumentační (zpracování návodek, instrukcí, technické dokumentace, předpisů, protokolů o vadách apod.)
• část technická (přejímka technologií, nástrojů, ověření způsobilosti výrobních prostředků, řešení technických problémů, apod.)
• další částí je spolupráce s ostatními odděleními (nástrojárna, výroba, a další)

Požadujeme:
• znalost technické dokumentace, výkresů
• vyhlášku 50, ideálně §5
• řidičský průkaz skupiny B

•   OBSLUHA LAKOVACÍHO ROBOTA

•   OPERÁTOR VÝROBY

Proč pracovat právě pro nás:

    Nabízíme stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející české firmě
    Mimořádné roční prémie
•     Příspěvek na dojíždění až 2 100,- Kč/měsíc
    Příspěvek na stravování ve výši 55% z ceny oběda
    5 týdnů dovolené
    Možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy, odborné kurzy

Další informace - personalni@okula.cz, tel. 376 359 142, mobil 602 126 959

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky