ZAMĚSTNÁNÍ - OKULA

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOSTI

HLEDÁME:

•   KEY ACCOUNT MANAGER

Více o pozici
•   DISPEČER KVALITY

•   TECHNIK AUTOMATIZACE

•   OBSLUHA LAKOVACÍHO ROBOTA

Náplň práce:
• Obsluha spalovny – zapnutí/vypnutí na začátku a na konci lakovacího dne
• Příprava barev – příprava barvy a naplnění barvového systému
• Obsluha lakovacího robota – spuštění, průběžné doplňování barvy, čištění trysky
• Vedení záznamů – odečet a zápis stanovených parametrů procesu
• Údržba lakovacího robota – součinnost s údržbou při sanitačních dnech, čištění barvového hospodářství (proplachy)

Požadujeme:
• Technickou znalost
• Výuční list
• Časová flexibilita - práce na 2/3 směny
• Zodpovědnost

•   OPERÁTOR VÝROBY

Proč pracovat právě pro nás:

    Nabízíme stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející české firmě
    Mimořádné roční prémie
•     Příspěvek na dojíždění až 2 100,- Kč/měsíc
    Příspěvek na stravování ve výši 55% z ceny oběda
    5 týdnů dovolené
    Možnost dalšího vzdělávání - jazykové kurzy, odborné kurzy

Další informace - personalni@okula.cz, tel. 376 359 142, mobil 602 126 959

Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky